Usługi doradcze katowickiego prawnika

Kancelaria prawna Katowice
Mecenas Ewa Draga-Buchta zajmuje się przede wszystkim sprawami klientów indywidualnych związanych z dochodzeniem praw do odszkodowania za straty finansowe, czy też uszczerbek na zdrowiu. Ponadto adwokat reprezentuje klientów w przypadku spraw o odzyskanie utraconego po 1945 roku mienia, a także przygotowuje skargi do Strasburga, czy też występuje przed europejskim Trybunałem Praw Człowieka. Poza tym prawnik zajmuje się prawem cywilnym, nieruchomości, a także gospodarczym. Siedziba kancelarii adwokackiej znajduje się w Katowicach.

Krzysztof Szlas

Adwokat Gdańsk
Zapraszamy serdecznie do skorzystania z kompleksowej pomocy adwokata Krzysztofa Szlas z Gdańska, która świadczy profesjonalne porady prawne dotyczące wszystkich gałęzi prawa. Jest to oferta, która przeznaczona jest do osób pragnących uzyskać profesjonalną i kompleksową pomoc. Gwarantujemy również wsparcie w prowadzeniu spraw.

Udzielanie porad prawnych

Kancelaria radcy prawnego Wrocław
Jednym z najważniejszych zadań, jakie stawia przed sobą kancelaria radcy prawnego we Wrocławiu jest walka o należne jej klientom odszkodowania stąd też każdy radca prawny znakomicie orientuje się w meandrach prawa odszkodowań i ubezpieczeń. Kancelaria legitymuje się dużą rzeszą indywidualnych klientów, dla których uzyskała satysfakcjonujące wyniki, a z jej usług korzystały również zakłady ubezpieczeń i kancelarie brokerów ubezpieczeniowych. Zapoznaj się z usługami dotyczącymi porad prawnych na stronie internetowej Beaty Kotuli.

Sprzątanie w Warszawie

Firmy sprzątające Warszawa
Jeżeli poszukują Państwo solidnej i profesjonalnej firmy, która zajmuje się sprzątaniem mieszkań w Warszawie, zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Kompleks. Specjalizujemy się w czyszczeniu wszelkich powierzchni, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić wszystkie oczekiwania naszych Klientów. Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami i profesjonalnymi środkami, które umożliwiają nam skuteczne usunięcie wszelkich zabrudzeń. Zapewniamy sprawne usługi, które wykonujemy w terminie dopasowanym do wymagań Klienta.

Pomoc przy podpisywaniu umów

Prawnicy
Jeżeli prowadzisz firmę i chciałbyś, aby w czasie podpisywania umów czy też codziennej działalności spółki pomagał ci adwokat znający się na prawie gospodarczym, to skontaktuj się z toruńską kancelarią adwokacką DGK. Pracują tam doświadczeni prawnicy, którzy pomogą ci w każdej sytuacji. Dodatkowo, zajmują się też usługami o charakterze ekonomiczno - finansowym, szczególnie w zakresie podatków i rozliczania się z poszczególnymi urzędami. Przeprowadzają wszelkie niezbędne audyty i prowadzą księgowość.