Usługi doradcze katowickiego prawnika

Kancelaria prawna Katowice
Mecenas Ewa Draga-Buchta zajmuje się przede wszystkim sprawami klientów indywidualnych związanych z dochodzeniem praw do odszkodowania za straty finansowe, czy też uszczerbek na zdrowiu. Ponadto adwokat reprezentuje klientów w przypadku spraw o odzyskanie utraconego po 1945 roku mienia, a także przygotowuje skargi do Strasburga, czy też występuje przed europejskim Trybunałem Praw Człowieka. Poza tym prawnik zajmuje się prawem cywilnym, nieruchomości, a także gospodarczym. Siedziba kancelarii adwokackiej znajduje się w Katowicach.

Krzysztof Szlas

Adwokat Gdańsk
Zapraszamy serdecznie do skorzystania z kompleksowej pomocy adwokata Krzysztofa Szlas z Gdańska, która świadczy profesjonalne porady prawne dotyczące wszystkich gałęzi prawa. Jest to oferta, która przeznaczona jest do osób pragnących uzyskać profesjonalną i kompleksową pomoc. Gwarantujemy również wsparcie w prowadzeniu spraw.

Adwokat sprawy karne Warszawa

Adwokat prawo karne Warszawa
Doświadczony, profesjonalny i zaangażowany w swoją pracę adwokat - Warszawa. Sprawy karne są trudne i wymagają ogromnego zaangażowania - jeżeli szukasz kompetentnej osoby, która podejmie się pomocy, ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Indywidualne podejście do każdego klienta powoduje, że ten adwokat - specjalista od spraw karnych, jest najlepszy w Warszawie.