Najlepsze systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze
Profesjonalne systemy wystawiennicze dostępne w naszej ofercie są wykonane z najwyższą dbałością o jakość. Staramy się aby każdy nasz projekt idealnie odwzorowywał wizję naszych klientów. Jesteśmy pewni, że dzięki dużemu doświadczeniu oraz wkładaniu całego serca w naszą pracę każdy klient jest w stu procentach zadowolony z jej efektów. Systemy wystawiennicze Optimo Expo System są przede wszystkim niezawodne, ale także skuteczne dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii i atrakcyjnych walorów wizualnych.

Producent toreb - Jakrobag

Torby bawełniane
Bardzo dużą popularnością w różnych dziedzinach życia i gałęziach produkcyjnych, cieszą się rozwiązania ekologiczne. Wśród ludzi wzrasta świadomość tego, co dzieje się ze środowiskiem naturalnym i chcą o nie zadbać. Dlatego też przedsiębiorcy chcący prezentować pozytywny wizerunek firmy, coraz częściej kupują torby bawełniane i opatrują je grafikami kolorowymi lub logiem. Proponujemy torby z nadrukiem agencjom reklamowym i firmom zajmującym się wydrukami metodą sitodruku - tkanina nie gnie się na maszynie.

Drukarnia offsetowa ArtDruk

Drukarnia książek
Nasza firma z wieloletnim doświadczeniem dysponuje najnowszymi maszynami i technologiami, które umożliwiają na kompleksowe przygotowanie publikacji. Drukarnia offsetowa ArtDruk pozwala na wydawanie wielonakładowych publikacji. Oferujemy także usługi introligatorskie, które umożliwią wykonanie oprawy klejonej lub szytej, twardej lub miękkiej ze skrzydełkami. Na życzenie klienta wykonujemy szczególne, indywidualne zamówienia, np. na folii błyszczącej, lakierowanym papierze czy tłoczonego materiału.

Paperplane- wielkoformatowa promocja

Plakaty Warszawa
Inwestując w reklamę zewnętrzną, warto wybrać propozycję Paperplane w Warszawie. Drukujemy plakaty na wysokiej jakości papierze kredowym o gramaturze 135g lub 170g. Ceny a także użyta technika (cyfrowa lub offsetowa) zależne są przede wszystkim od wielkości zamówionego nakładu (im większy, tym tańsza sztuka).

Gadżety i akcesoria

Długopisy z grawerem
Już dziś zainwestuj w reklamę, która naprawdę ci się opłaci! Zajrzyj na stronę działającego od ponad dwudziestu lat przedsiębiorstwa poligraficzno - reklamowego i sprawdź, jak tanie, ale niezwykle ciekawe akcesoria mają ci do zaproponowania. Znajdziesz tam między innymi oryginalne metalowe długopisy z grawerem, kolorowe katalogi, unikalne w swojej formie pendrivy, najróżniejszego rodzaju segregatory, a także wiele innych produktów, wśród których na pewno znajdziesz coś idealnie dla siebie oraz swojej firmy.

Akcesoria reklamowe - breloczki

Breloki plastikowe z wkładką
Polecamy nasze akcesoria wykonane z wysokiej jakości tworzywa akrylowego i metalu. Na stronie firmy Rubens Design znajdziesz breloki plastikowe z wkładką, które będą stanowiły świetną reklamę dla Twojej firmy. Polecamy modele o zróżnicowanych kształtach - samochodów, ubrań, butelek, produktów spożywczych i innych promowanych przez daną firmę artykułów.

Produkcja filmów i reklam dla firm na terenie całej Polski - Corporate

Produkcja filmów promocyjnych
Siedziba naszej firmy Sova Studio znajduje się w Poznaniu, jednak z chęcią podejmujemy się nagrywania materiałów dla firm na terenie całej Polski. Produkcja filmów i reklam zlecona naszej ekipie to usługa w pełni kompleksowa. Zajmiemy się wszystkim - od opracowania scenariusza reklamy czy spotu, do jego ostatecznego zmontowania oraz udźwiękowienia. Podejmujemy się także tworzenia relacji z imprez korporacyjnych oraz nagrywania materiałów szkoleniowych czy też instruktażowych dla filii i wydziałów.