Najlepsze systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze
Profesjonalne systemy wystawiennicze dostępne w naszej ofercie są wykonane z najwyższą dbałością o jakość. Staramy się aby każdy nasz projekt idealnie odwzorowywał wizję naszych klientów. Jesteśmy pewni, że dzięki dużemu doświadczeniu oraz wkładaniu całego serca w naszą pracę każdy klient jest w stu procentach zadowolony z jej efektów. Systemy wystawiennicze Optimo Expo System są przede wszystkim niezawodne, ale także skuteczne dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii i atrakcyjnych walorów wizualnych.

Producent toreb - Jakrobag

Torby bawełniane
Bardzo dużą popularnością w różnych dziedzinach życia i gałęziach produkcyjnych, cieszą się rozwiązania ekologiczne. Wśród ludzi wzrasta świadomość tego, co dzieje się ze środowiskiem naturalnym i chcą o nie zadbać. Dlatego też przedsiębiorcy chcący prezentować pozytywny wizerunek firmy, coraz częściej kupują torby bawełniane i opatrują je grafikami kolorowymi lub logiem. Proponujemy torby z nadrukiem agencjom reklamowym i firmom zajmującym się wydrukami metodą sitodruku - tkanina nie gnie się na maszynie.

Paperplane- wielkoformatowa promocja

Plakaty Warszawa
Inwestując w reklamę zewnętrzną, warto wybrać propozycję Paperplane w Warszawie. Drukujemy plakaty na wysokiej jakości papierze kredowym o gramaturze 135g lub 170g. Ceny a także użyta technika (cyfrowa lub offsetowa) zależne są przede wszystkim od wielkości zamówionego nakładu (im większy, tym tańsza sztuka).

Gadżety i akcesoria

Długopisy z grawerem
Już dziś zainwestuj w reklamę, która naprawdę ci się opłaci! Zajrzyj na stronę działającego od ponad dwudziestu lat przedsiębiorstwa poligraficzno - reklamowego i sprawdź, jak tanie, ale niezwykle ciekawe akcesoria mają ci do zaproponowania. Znajdziesz tam między innymi oryginalne metalowe długopisy z grawerem, kolorowe katalogi, unikalne w swojej formie pendrivy, najróżniejszego rodzaju segregatory, a także wiele innych produktów, wśród których na pewno znajdziesz coś idealnie dla siebie oraz swojej firmy.

Akcesoria reklamowe - breloczki

Breloki plastikowe z wkładką
Polecamy nasze akcesoria wykonane z wysokiej jakości tworzywa akrylowego i metalu. Na stronie firmy Rubens Design znajdziesz breloki plastikowe z wkładką, które będą stanowiły świetną reklamę dla Twojej firmy. Polecamy modele o zróżnicowanych kształtach - samochodów, ubrań, butelek, produktów spożywczych i innych promowanych przez daną firmę artykułów.

Produkcja filmów i reklam dla firm na terenie całej Polski - Corporate

Produkcja filmów promocyjnych
Siedziba naszej firmy Sova Studio znajduje się w Poznaniu, jednak z chęcią podejmujemy się nagrywania materiałów dla firm na terenie całej Polski. Produkcja filmów i reklam zlecona naszej ekipie to usługa w pełni kompleksowa. Zajmiemy się wszystkim - od opracowania scenariusza reklamy czy spotu, do jego ostatecznego zmontowania oraz udźwiękowienia. Podejmujemy się także tworzenia relacji z imprez korporacyjnych oraz nagrywania materiałów szkoleniowych czy też instruktażowych dla filii i wydziałów.