Janod
Nasza oferta obejmuje między innymi zabawki drewniane Djeco, które będą odpowiednie zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci. Nasze produkty są wykonane z najlepszej jakości drewna, dzięki czemu pozostają trwałe i odporne na uszkodzenia przez długi czas. Zapoznaj się z naszą ofertą i spraw swojemu dziecku wyjątkowy prezent.

Wakacje odchudzające

Obozy odchudzające
W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Was najlepsze obozy odchudzające, dzięki którym będziecie mogli zadbać o swoje zdrowie i prawidłową kondycję dla Waszego ciała. Oferowane przez nas rozwiązania pozwalają nie tylko na zastosowanie najbardziej efektywnej formy diety, ale także na przygotowanie ćwiczeń, dzięki którym pozbędziecie się zbędnych kilogramów ze swojego ciała. Gwarantujemy Wam pomoc ze strony naszych doświadczonych specjalistów, którzy będą sprawowali nad Wami opiekę podczas pobytu u nas.

Kursy języka angielskiego
Kurs języka angielskiego w Poznaniu to nasza domena! Specjalizujemy się w przygotowywaniu najkorzystniejszych rozwiązań dla wszystkich osób, wyrażających chęć nauki. Tylko u nas czekają na Ciebie tak profesjonalne metody szkolenia, a także atrakcyjne warunki współpracy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Sale zabaw dla najmłodszych

Bawialnie Warszawa
Twój maluch jest bardzo aktywny i chciałbyś znaleźć dla niego jakieś ciekawe zajęcia? Dobrym pomysłem będzie skorzystanie z naszej wyszukiwarki, w której znajdziesz bawialnie na terenie Warszawy. Specjalne pomieszczenia wyposażone są w sprzęty, które spodobają się każdemu maluchowi: kulki, zjeżdżalnie, trampoliny.

Zabawki online

Kocki drewniane dla dzieci
Polecamy naszym klientom wspaniałe, ekologiczne zabawki dla dzieci. Można u nas nabyć elegancko wykonane i przy okazji bardzo solidne kocki drewniane. Dzięki nim maluch będzie rozwijał swoje umiejętności manualne. Warto więc w nie zainwestować. Szczegółowy opis produktu zamieściliśmy na naszej oficjalnej stronie internetowej.

Pomoc dla uczniów

ZSG nr 2 Kęty
Obecnie szkoły utrzymywane są przez samorządy, które ze względu na dużą ilość innych zadań własnych, nie zawsze dysponują odpowiednią ilością środków finansowych. W związku z tym wielokrotnie dyrektorzy muszą decydować o wyborze programu stypendialnego kosztem remontu lub podwyżek dla nauczycieli. Nasza fundacja wspiera wiele szkół jak ZSG nr 2 w miejscowości Kęty. Dzięki przeznaczeniu nam 1% z Twojego podatku będziemy mogli podzielić się tymi pieniędzmi z uczniami.

Jąkanie
Jeśli zauważasz, że Twoje dziecko nieprawidłowo wymawia słowa, nie zwlekaj. Udaj się na diagnozę logopedyczną, a następnie zacznij ćwiczenia w naszej szkole. Eliminujemy jąkanie i inne zaburzenia mowy u dzieci, ale także u dorosłych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych kursów. Szczegóły na stronie internetowej.