Giko Sp. z o.o.

Schładzarka szokowa
Każda schładzarka szokowa, która dostępna jest w naszej ofercie to urządzenie, dzięki któremu możliwe jest zadbanie o odpowiednie wyposażenie swojej piekarni oraz przechowywanie w niej różnego rodzaju artykułów spożywczych. Dużym atutem jest również przestronna zamrażarka. Wiemy doskonale, że będą Państwo usatysfakcjonowani naszą propozycją, gdyż została ona odpowiednio skonstruowana i skierowana do Klientów wymagających oraz nastawionych na skorzystanie z najlepszych produktów. Serdecznie zapraszamy do zakupów.

Niezapomniane chrzciny w Sosnowym Dworze

Chrzciny Warszawa
Twój maluszek niedługo będzie miał chrzciny? Zależy Ci na tym, aby odpowiednio uczcić ten dzień? Doskonałym rozwiązaniem okaże się zatem organizacja uroczystości w Sosnowym Dworze w Warszawie! Zapewniamy profesjonalną obsługą, dzięki której całe przyjęcie będzie bardzo eleganckie i pełne klasy, co podkreśli charakter dnia.

Sprzęt do chłodzenia - od producenta!

Urządzenia chłodnicze
Proponujemy urządzenia chłodnicze, które doskonale sprawdzą się w gastronomii. Nasze lady, witryny, regały i wiele innych mebli znajdują zastosowanie w sklepach spożywczych, restauracjach, kawiarniach, cukierniach. Są niezbędnym elementem do utrzymania świeżości warzyw, mięs, a także wyrobów cukierniczych i garmażeryjnych.