Serwis wtryskiwaczy

Regeneracja wtryskiwaczy
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której znajdziecie wykonywaną regenerację wtryskiwaczy. Dzięki tego typu działaniom możliwe jest uzyskiwanie odpowiedniego sposobu na poprawę działania, stanu technicznego dla silników w Waszych samochodach, maszynach. Znajdziecie w naszym warsztacie pomoc ze strony naszych doświadczonych mechaników. Za sprawą ich umiejętności możliwe jest prawidłowe oczyszczanie i serwisowanie Waszych części w układach napędowych w najbardziej atrakcyjnych cenach.

SafeFleet - urządzenie dla firm transportowych

Opłata drogowa na węgrzech
Jeśli Państwa przedsiębiorstwo przewozowe często organizuje trasy do Grecji, Rumunii czy też innych krajów Europy Południowo-Wschodniej, powinniście skorzystać z naszego urządzenia Obu One. Dzięki niemu opłata drogowa na Węgrzech będzie uiszczana automatycznie, nawet po zmianie pierwotnego celu podróży. Sprawdź szczegóły na stronie SafeFleet.

Wynajem aut z Auto-Franczak

Wypożyczalnia aut Gdańsk
Auto-Franczak to gdańska wypożyczalnia samochodów, która specjalizuje się w wynajmie pojazdów osobowych i dostawczych - zarówno dla Klienów indywidualnych, jak i biznesowych. Zapewniamy krótki okres najmu, jak również możliwość korzystania z naszych aut przez ponad miesiąc. Zapraszamy skorzystania z naszego formularza rezerwacji, dzięki któremu szybko i łatwo wybierzecie swój wymarzony model. Posiadamy tylko pojazdy sprawne techniczne i nowoczesne, które zapewnią komfort oraz bezpieczeństwo podróżowania.

PartnersPol Group Sp. z o.o.

Firma spedycyjna
Specjalnością firmy spedycyjna PartnersPol Group Sp. z o.o. jest spedycja krajowa czyli profesjonalne, szybkie i sprawne usługi logistyczne. Dokładamy wszelkich starań, aby każda z naszych realizacji spełniała Państwa wszelkie oczekiwania zarówno te dotyczące jakości usług, jak również ich ceny. Jesteśmy przekonani, że proponowane przez nas usługi logistyczne spełniają dziś najwyższe światowe standardy, tworząc niezawodny system, któremu warto zaufać. Serdecznie zapraszamy deo skorzystania z oferty wiodącej w branży logistycznej.

Odra-Bus - wypożyczalnia auokarów

Wynajem autokarów Wrocław
Specjalnością przedsiębiorstwa Odra-Bus z Wrocławia są profesjonalne usługi przewozowe dla pasażerów indywidualnych oraz grup zorganizowanych. Oferujemy również wynajem autokarów dla osób prywatnych oraz firm, instytucji oraz placówek oświatowych. Organizujemy wyjazdy integracyjne, wycieczki szkolne, pielgrzymki itp.

www.glass-pol.pl

Wymiana szyby
Naszą specjalnością i głównym przedmiotem działalności jest wymiana szyb. Wschowa - to właśnie na terenie tego miasta działamy, starając się sprostać oczekiwaniom klienta pod każdym względem. W naszej firmie pracują doświadczone i zaangażowane osoby, które dokładają starań, by zapewnić klientom rozwiązania na najwyższym poziomie. Skorzystaj z naszej oferty na wymianę szyb - dołożymy wszelkich starań, by nie zawieść Twoich oczekiwań. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej propozycji dostępnej na stronie internetowej.

Monitoring przesyłki

inpost śledzenie
Na naszej stronie internetowej można w dowolnym momencie sprawdzić, gdzie obecnie znajduje się Wasza paczka, aby ocenić kiedy dotrze pod drzwi. Śledzenie przesyłek dotyczy takich firm kurierskich, jak InPost, DPD, DHL oraz Patron. Gwarantujemy dokładny monitoring - wystarczy podać jej numer w wyznaczonym do tego polu.

Firmy transportowe Jasło
Zapraszamy do skorzystania z oferty, jaką przygotowała dla Was nasza firma transportowa z Jasła. Dzięki naszym pojazdom możliwe jest przewożenie np. kartonów czy mebli podczas przeprowadzki. Oprócz transportu przedmiotów oferujemy także przewóz osób - nie tylko w okolicy Jasła, ale także na terenie całej Polski.

Ochrona układów redukcji spalin

Filtry SCR
By zredukować emisję tlenku azotu, a także by zminimalizować szkodliwy wpływ auta na środowisko, montuje się w samochodach z dieslem filtry SCR. Celem naszego produktu jest zatrzymywanie w sobie zanieczyszczeń z używanego w nich roztworu mocznika. Dzięki temu znacznie wydłuża ich pracę i poprawia efektywność ich proekologicznego działania.

Wyposażenie do myjni

Myjnie strumieniowe
Urządzenie, które bardzo dokładnie usuwa wszelkie zabrudzenia z części samochodowych - wystarczy ułożyć je na platformie! Myjnie strumieniowe opierają się o zasadę czyszczenia pod ciśnieniem, wodą bardzo gorącą i z dodatkiem specjalistycznych preparatów. Dzięki temu jest w stanie poradzić sobie z nawet najbardziej trwałym brudem.

Usługi transportowe

Firma transportowa Poznań
Działamy na rynku od wielu lat, jako firma transportowa świadczymy kompleksowe usługi przewozowe na terenie Poznania oraz całej Polski. W ramach naszej oferty realizujemy również wysyłki kurierskie, takie jak przesyłki krajowe i zagraniczne. Posiadamy zróżnicowaną flotę pojazdów, przy pomocy której organizujemy przewozy całopojazdowe i drobnicowe.

Wynajmij auto na kilka miesięcy

Wynajem długoterminowy samochodów Warszawa
Jeśli nie masz własnego auta lub męczy Cię przeprowadzanie przeglądów i wydawanie dużych kwot na ubezpieczenie, to sprawdź długoterminowy wynajem samochodów. Decydując się na usługi naszej warszawskiej firmy nie musisz płacić za ubezpieczenie, a także nie ponosisz kosztów serwisu, naprawy czy wymiany opon.

Części do kombajnów rolniczych

Sita z drutu
W naszej firmie zamówią państwo szeroki wybór stalowych elementów eksploatacyjnych do maszyn rolniczych i przemysłowych. W sprzedaży m.in. najwyższej jakości sita z drutu o lamelach wykonanych z blachy stopowej, przystosowane idealnie do omłotu zbóż i innych nasion drobnych, w tym lnu, kukurydzy czy rzepaku.