Czyszczenia przestrzeni między płytkami

Środek do czyszczenia fug
Najnowsze technologie pozwalają na to, aby ułożyć w pomieszczeniu płytki bez konieczności pozostawiania pomiędzy nimi charakterystycznej szpary. Jednakże, są to metody niezwykle kosztowne, co może odstraszać potencjalnie zainteresowane osoby. Środek do czyszczenia fug Fuga Cleaner proponowany przez markę Renove, okazuje się być jednym z najskuteczniejszych preparatów chemicznych. Gwarantujemy efekt zbliżony do tego obserwowanego na samym początku oraz czyszczenie odbywające się równolegle z impregnacją.

DMS - krok ku przyszłości

DMS
Czy wiesz jaki potencjał drzemie w rozwiązania DMS? Dla nas jest to przede wszystkim indywidualne dopracowanie rozwiązań do potrzeb poszczególnych firm. Zarządzanie dokumentami może być proste, szybkie i przede wszystkim tanie. Dotyczy to również archiwizacji, która już dzisiaj może przenieść się w przestrzeń wirtualną.

mProfi - dedykowane oprogramowanie dla Twojej firmy

Aplikacja do komunikacji
Nasza platforma już od wielu współpracuje z największymi markami w Polsce. Przygotowujemy profesjonalne kampanie marketingowe SMS, dzięki którym możesz być w stałym kontakcie z klientami. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników smartfonów, przygotowaliśmy nową propozycję. Oferowana przez nas aplikacja do komunikacji pozwala na wzmocnienie relacji z odbiorcą, ścisłe dopasowanie oferty reklamowej do zainteresowań użytkownika, a także znacznie zmniejsza koszty powzięte na promocje brandu. Dowiedz się więcej na naszej stronie internetowej.

Obróbka elementów aluminiowych w Gdańsku przez Kapeo Laser

Malowanie proszkowe Gdańsk
Nasze doświadczenie oraz bogate zaplecze technologiczne pozwala na świadczenie usługi najwyższej jakości. Gdańska firma Kapeo Laser oferuje cięcie plazmą (za pomocą wypalarki), gięcie, spawanie aluminium, walcowanie blach oraz malowanie proszkowe. Zajmujemy się produktem od samego początku procesu do samego końca, dlatego oferujemy też przygotowanie projektu 2D lub 3D, który później realizujemy za pomocą odpowiednich metod i urządzeń. Zapewniamy wysoką jakość wykonanych spoin, a ceny dobierane są indywidualnie.

Klimatyzacja - montaż

Klimatyzacja Kraków
Zajmując się montażem klimatyzacji w Krakowie, już od wielu lat przygotowaliśmy system usprawniający naszą pracę i jednocześnie podnoszący zadowolenie wszystkich klientów. Proponujemy zatem szybką instalację systemów wentylacyjnych oraz wdrożenie użytkowników w ich eksploatację. Stawiamy na kompleksową obsługę klientów i zaproponowanie im najkorzystniejszych warunków współpracy. Dzięki temu nasza propozycja jest już tak popularna na polskim rynku! Przekonaj się o tym również Ty - zapraszamy do współpracy.

Usługi CNC

Toczenie CNC
Firma Sporol zajmuje się realizacją usług w zakresie toczenia i frezowania CNC a także innych usług związanych z mechaniczną obróbką metali. Na terenie firmy znajduje się doskonale wyposażony zakład mechaniczny, w którym pracują doświadczone osoby z rzetelną wiedzą na temat realizowanych przez siebie usług. To wszystko stanowi dla klientów gwarancję solidnie i terminowo realizowanych usług. Zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową, gdzie znaleźć można dodatkowe informacje na temat działalności firmy.

Postaw na system dokładnego pomiaru z Smart Solutions

Pomiary współrzędnościowe
Dla producentów z różnych branży przygotowaliśmy niedrogie, lecz bardzo wydajne rozwiązanie - pomiary współrzędnościowe. Przy pomocy tego prostego oprogramowania możliwe jest precyzyjne wyznaczenie odległości. Narzędzie to nadaje się do kalibracji oraz kontroli w laboratoriach i na działach produkcyjnych w firmach. Do jego zalet należą duża dokładność i wydajność, a także stosunkowo małe rozmiary całej konstrukcji. Możliwe jest zakupienie sprzętu w wersji manualnej jak i stresowanej automatycznie.

Nadruk na nierównej powierzchni

fleksografia
Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą opakowań foliowych od 2009 roku. Dajemy możliwość naniesienia nadruku na konkretne produkty foliowe za pomocą specjalistycznych, 8-kolorowych drukarek. Taka metoda druku to fleksografia, czyli umieszczanie spersonalizowanych motywów między innymi na tworzywach sztucznych, na przykład na laminatach.

Narzędzia skrawające

dystrybutor narzędzi
Prowadzisz swój warsztat? Potrzebujesz przyrządów do obróbki ubytkowej? Jako dystrybutor narzędzi skrawających zajmujemy się sprzedażą między innymi noży tokarskich, frez kątowych, przeciągaczy oraz gwintowników maszynowych i głowic gwinciarskich. Oferujemy produkty tylko sprawdzonej i bezpiecznej marki Walter.

Opack Serwis - producent zamknięć

triggery
Nasze zamknięcia skutecznie i długotrwale zabezpieczają produkty. Nie są to jednak standardowe nakrętki, lecz produkty, które znacznie zwiększą funkcjonalność opakowania. W ofercie Opack Serwis znajdą Państwo trigger do butelek w wielu różnych wersjach. Jest to zamknięcie ze spustem, która umożliwia spryskiwanie rozproszoną lub też skoncentrowaną wiązką. Doskonale sprawdza się w przypadku środków czystości. Proponujemy Państwu ten element w różnych wersjach kolorystycznych, a także z dodatkową funkcją regulacji strumienia.

Usługi projektowania i tworzenia form wtryskowych

Narzędziownia
Oferujemy Państwu usługi obejmujące projektowanie i wykonywanie artykułów z tworzyw sztucznych, takich jak formy wtryskowe, wykrojniki czy tłoczniki. Nasza narzędziownia zajmuje się między innymi frezowaniem, szlifowaniem płaszczyzn oraz cięciem. Ponadto zapewnimy Państwu również naprawę i regenerację dostarczanych przyrządów.

Garett

Smartwatch dla dziecka
Oferujemy szeroki wybór wyjątkowych gadżetów oraz akcesoriów elektronicznych, wyróżniających się zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz atrakcyjnym designem. Jednym z obszarów działalności firmy Garett jest sprzedaż smartwatchy także dla dzieci - inteligentnych zegarków, kompatybilnych z telefonem komórkowym. Dzięki nim możliwe jest korzystanie z zainstalowanych w komórce aplikacji bez konieczności jej wyciągania. Doskonale sprawdzają się zatem podczas uprawiania sportów, również ze względu na możliwość liczenia przebytych kilometrów czy spalonych kalorii.

http://unidex.pl/

Linie technologiczne
Nasza firma zajmuje się dostarczaniem profesjonalnego sprzętu do firm z branży spożywczej. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. kompleksowe linie technologiczne, które doskonale sprawdzą się w każdych warunkach. Szczegóły naszej oferty i dokładny opis przedsiębiorstwa Unidex znajdziecie państwo na stronie internetowej.

Skuteczne alarmy do domów i firm

Perfecta 16
Jeśli zależy Ci na tym, aby jak najlepiej zabezpieczyć Twoje mieszkanie czy firmę przed włamaniem, wybierz Perfecta 16. Systemy alarmowe tej serii to świetny wybór do domków jednorodzinnych, a także niewielkich budynków komercyjnych. Tworzy on kompletna instalację, ostrzegającą przed niebezpieczeństwem, a także umożliwia późniejszą dalszą rozbudowę o kolejne moduły.

System inteligentnego domu
W firmie Automatyka Control s. c. stawiamy na nowoczesne instalacje, które będą sterowały na przykład ogrzewaniem, czy oświetleniem w całym domu. Taki inteligentny budynek zawiera m.in. czujniki i detektory, a także specjalny system monitoringu. Jest to wygoda, komfort i bezpieczeństwo, a także oszczędność zasobów i pieniędzy. Zapraszamy!

Automatyczne zamknięcia parkingowe

Szlabany
Na parkingach różnego typu, zwłaszcza takich, na których pobiera się opłatę za postój lub stosuje się specjalne karty, wymagane jest wyposażenie, które pozwoli na bezpieczne korzystanie z parkingu oraz właściwą organizację ruchu. Firma Dejw posiada w swojej ofercie niezawodne szlabany automatyczne i półautomatyczne, które idealnie sprawdzą się w tej roli. Posiadają nowoczesną budowę, gwarantującą świetną widoczność i sprawne działanie nawet w miejscach o niskim zadaszeniu. Są również wyjątkowo solidne.

Usuwanie domieszek z organicznego paliwa

Oczyszczanie biogazu
Pozyskiwany w procesie fermentacji materii organicznej gaz wysypiskowy składa się głównie z metanu i dwutlenku węgla i jest świetnym naturalnym paliwem, uważanym za odnawialne źródło energii. Aby spełniał on standardy gazu ziemnego ważne jest oczyszczanie go z szkodliwych domieszek, takich jak siarkowodór, siloksany oraz lotne węglowodory.

Maszyny wibracyjne na budowę

wibromłot na koparkę
W naszej ofercie sprzedażowej znajduje się profesjonalny sprzęt budowlany. Polecamy nasz wibromłot na koparkę, który może być wykorzystywany w wielu różnych pracach. Jest on małych gabarytów, dzięki czemu nie sprawia problemów w transporcie. Zapewniamy wsparcie techniczne oraz merytoryczne w zakresie tego urządzenia.

https://naar.pl/

Odpylanie przemysłowe
Rozwijające się zakłady, działające w różnych branżach, powinny być świadome zagrożeń, jakie pojawiają się w procesie produkcyjnym. Odpylanie przemysłowe jest bardzo dobrym rozwiązaniem, powstrzymującym wydzielanie spalin szkodliwych dla zdrowia i środowiska. Polecamy modele, które można zainstalować w bardzo łatwy sposób, a ich zamontowanie w żadnym stopniu nie wpłynie na wydajność oraz funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Filtry mają dużą powierzchnię roboczą, ich wymiana jest szybka i prosta, a koszt niewysoki.

Usprawnienie przepływu rachunków

Workflow faktur
Stosujemy innowacyjne rozwiązania, wspierające efektywny proces przepływu dokumentów w firmach. Nasze działania wpływają na workflow faktur w przedsiębiorstwach i pomagają usprawnić funkcjonowanie działów finansowych, dzięki wprowadzeniu prostych, a zarazem skutecznych aplikacji. Oferowane programy są dostosowane do najnowszych regulacji Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych.

Tusze do drukarek

Tonery
Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Tonery, które Państwu proponujemy wystarczą na naprawdę bardzo długi okres eksploatacji oraz zapewnią doskonałą jakość wydruków. Serdecznie polecamy nasz bogaty asortyment. W razie wątpliwości dotyczących wyboru naszego sprzętu - zachęcamy do kontaktu.

Wytwarzanie produktów metalowych

Odlewnia
Od ponad 40 lat zajmujemy się wytwarzaniem produktów z aluminium i cynku za pomocą maszyn sterowanych numerycznie. Nasza odlewnia wykonuje produkty na indywidualne zamówienie naszych klientów chociażby z branży motoryzacyjnej czy elektronicznej. Prowadzimy również badania laboratoryjne składu chemicznego metali oraz świadczymy usługi pomiarowe.