Czyszczenia przestrzeni między płytkami

Środek do czyszczenia fug
Najnowsze technologie pozwalają na to, aby ułożyć w pomieszczeniu płytki bez konieczności pozostawiania pomiędzy nimi charakterystycznej szpary. Jednakże, są to metody niezwykle kosztowne, co może odstraszać potencjalnie zainteresowane osoby. Środek do czyszczenia fug Fuga Cleaner proponowany przez markę Renove, okazuje się być jednym z najskuteczniejszych preparatów chemicznych. Gwarantujemy efekt zbliżony do tego obserwowanego na samym początku oraz czyszczenie odbywające się równolegle z impregnacją.

Krok ku przyszłości

DMS
Czy wiesz jaki potencjał drzemie w rozwiązania DMS? Dla nas jest to przede wszystkim indywidualne dopracowanie rozwiązań do potrzeb poszczególnych firm. Zarządzanie dokumentami może być proste, szybkie i przede wszystkim tanie. Dotyczy to również archiwizacji, która już dzisiaj może przenieść się w przestrzeń wirtualną.

mProfi - dedykowane oprogramowanie dla Twojej firmy

Aplikacja do komunikacji
Nasza platforma już od wielu współpracuje z największymi markami w Polsce. Przygotowujemy profesjonalne kampanie marketingowe SMS, dzięki którym możesz być w stałym kontakcie z klientami. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników smartfonów, przygotowaliśmy nową propozycję. Oferowana przez nas aplikacja do komunikacji pozwala na wzmocnienie relacji z odbiorcą, ścisłe dopasowanie oferty reklamowej do zainteresowań użytkownika, a także znacznie zmniejsza koszty powzięte na promocje brandu. Dowiedz się więcej na naszej stronie internetowej.

Obróbka elementów aluminiowych w Gdańsku przez Kapeo Laser

Malowanie proszkowe Gdańsk
Nasze doświadczenie oraz bogate zaplecze technologiczne pozwala na świadczenie usługi najwyższej jakości. Gdańska firma Kapeo Laser oferuje cięcie plazmą (za pomocą wypalarki), gięcie, spawanie aluminium, walcowanie blach oraz malowanie proszkowe. Zajmujemy się produktem od samego początku procesu do samego końca, dlatego oferujemy też przygotowanie projektu 2D lub 3D, który później realizujemy za pomocą odpowiednich metod i urządzeń. Zapewniamy wysoką jakość wykonanych spoin, a ceny dobierane są indywidualnie.

Postaw na system dokładnego pomiaru z Smart Solutions

Pomiary współrzędnościowe
Dla producentów z różnych branży przygotowaliśmy niedrogie, lecz bardzo wydajne rozwiązanie - pomiary współrzędnościowe. Przy pomocy tego prostego oprogramowania możliwe jest precyzyjne wyznaczenie odległości. Narzędzie to nadaje się do kalibracji oraz kontroli w laboratoriach i na działach produkcyjnych w firmach. Do jego zalet należą duża dokładność i wydajność, a także stosunkowo małe rozmiary całej konstrukcji. Możliwe jest zakupienie sprzętu w wersji manualnej jak i stresowanej automatycznie.

Nadruk na nierównej powierzchni

fleksografia
Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą opakowań foliowych od 2009 roku. Dajemy możliwość naniesienia nadruku na konkretne produkty foliowe za pomocą specjalistycznych, 8-kolorowych drukarek. Taka metoda druku to fleksografia, czyli umieszczanie spersonalizowanych motywów między innymi na tworzywach sztucznych, na przykład na laminatach.

Narzędzia skrawające

dystrybutor narzędzi
Prowadzisz swój warsztat? Potrzebujesz przyrządów do obróbki ubytkowej? Jako dystrybutor narzędzi skrawających zajmujemy się sprzedażą między innymi noży tokarskich, frez kątowych, przeciągaczy oraz gwintowników maszynowych i głowic gwinciarskich. Oferujemy produkty tylko sprawdzonej i bezpiecznej marki Walter.

Opack Serwis - producent zamknięć

triggery
Nasze zamknięcia skutecznie i długotrwale zabezpieczają produkty. Nie są to jednak standardowe nakrętki, lecz produkty, które znacznie zwiększą funkcjonalność opakowania. W ofercie Opack Serwis znajdą Państwo trigger do butelek w wielu różnych wersjach. Jest to zamknięcie ze spustem, która umożliwia spryskiwanie rozproszoną lub też skoncentrowaną wiązką. Doskonale sprawdza się w przypadku środków czystości. Proponujemy Państwu ten element w różnych wersjach kolorystycznych, a także z dodatkową funkcją regulacji strumienia.

Garett

Smartwatch dla dziecka
Oferujemy szeroki wybór wyjątkowych gadżetów oraz akcesoriów elektronicznych, wyróżniających się zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz atrakcyjnym designem. Jednym z obszarów działalności firmy Garett jest sprzedaż smartwatchy także dla dzieci - inteligentnych zegarków, kompatybilnych z telefonem komórkowym. Dzięki nim możliwe jest korzystanie z zainstalowanych w komórce aplikacji bez konieczności jej wyciągania. Doskonale sprawdzają się zatem podczas uprawiania sportów, również ze względu na możliwość liczenia przebytych kilometrów czy spalonych kalorii.

http://unidex.pl/

Linie technologiczne
Nasza firma zajmuje się dostarczaniem profesjonalnego sprzętu do firm z branży spożywczej. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. kompleksowe linie technologiczne, które doskonale sprawdzą się w każdych warunkach. Szczegóły naszej oferty i dokładny opis przedsiębiorstwa Unidex znajdziecie państwo na stronie internetowej.

Skuteczne alarmy do domów i firm

Perfecta 16
Jeśli zależy Ci na tym, aby jak najlepiej zabezpieczyć Twoje mieszkanie czy firmę przed włamaniem, wybierz Perfecta 16. Systemy alarmowe tej serii to świetny wybór do domków jednorodzinnych, a także niewielkich budynków komercyjnych. Tworzy on kompletna instalację, ostrzegającą przed niebezpieczeństwem, a także umożliwia późniejszą dalszą rozbudowę o kolejne moduły.

System inteligentnego domu
W firmie Automatyka Control s. c. stawiamy na nowoczesne instalacje, które będą sterowały na przykład ogrzewaniem, czy oświetleniem w całym domu. Taki inteligentny budynek zawiera m.in. czujniki i detektory, a także specjalny system monitoringu. Jest to wygoda, komfort i bezpieczeństwo, a także oszczędność zasobów i pieniędzy. Zapraszamy!

Automatyczne zamknięcia parkingowe

Szlabany
Na parkingach różnego typu, zwłaszcza takich, na których pobiera się opłatę za postój lub stosuje się specjalne karty, wymagane jest wyposażenie, które pozwoli na bezpieczne korzystanie z parkingu oraz właściwą organizację ruchu. Firma Dejw posiada w swojej ofercie niezawodne szlabany automatyczne i półautomatyczne, które idealnie sprawdzą się w tej roli. Posiadają nowoczesną budowę, gwarantującą świetną widoczność i sprawne działanie nawet w miejscach o niskim zadaszeniu. Są również wyjątkowo solidne.

Usuwanie domieszek z organicznego paliwa

Oczyszczanie biogazu
Pozyskiwany w procesie fermentacji materii organicznej gaz wysypiskowy składa się głównie z metanu i dwutlenku węgla i jest świetnym naturalnym paliwem, uważanym za odnawialne źródło energii. Aby spełniał on standardy gazu ziemnego ważne jest oczyszczanie go z szkodliwych domieszek, takich jak siarkowodór, siloksany oraz lotne węglowodory.

Tusze do drukarek

Tonery
Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Tonery, które Państwu proponujemy wystarczą na naprawdę bardzo długi okres eksploatacji oraz zapewnią doskonałą jakość wydruków. Serdecznie polecamy nasz bogaty asortyment. W razie wątpliwości dotyczących wyboru naszego sprzętu - zachęcamy do kontaktu.

Wytwarzanie produktów metalowych

Odlewnia
Od ponad 40 lat zajmujemy się wytwarzaniem produktów z aluminium i cynku za pomocą maszyn sterowanych numerycznie. Nasza odlewnia wykonuje produkty na indywidualne zamówienie naszych klientów chociażby z branży motoryzacyjnej czy elektronicznej. Prowadzimy również badania laboratoryjne składu chemicznego metali oraz świadczymy usługi pomiarowe.

Etykiety na zamówienie

drukarnia etykiet samoprzylepnych
Prawidłowe znakowanie towarów jest bardzo ważne, dlatego nasza drukarnia etykiet samoprzylepnych zajmuje się realizacją zamówień dla małych i dużych firm. W ramach naszych usług wykonujemy tabliczki znamionowe, przywieszki oraz taśmy termotransferowe, które umożliwiają wygodne kategoryzowanie towarów.

Strony internetowe - projektowanie, tworzenie i modernizacja

Projektowanie stron www
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Euronet. Zajmujemy się projektowaniem stron www. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, aby jak najbardziej dopasować się do wciąż zmieniających trendów internetowych. Projektowanie stron www jest ciężką pracą. Pragniemy, aby nasze produkty spełniały wszelkie standardy jakości i bezpieczeństwa. Serdecznie zapraszamy.

Toczenie CNC
Frezowanie i toczenie CNC oraz inne usługi związane z obróbką metali - to właśnie główny przedmiot działalności naszej firmy. Jesteśmy profesjonalistami, którzy zapewniają klientom fachowo i rzetelnie realizowane zadania. Dołącz do grona tych, którzy do tej pory nam zaufali - jesteśmy pewni, że nasze zaangażowanie włożone w pracę pozwoli Ci obdarzyć nas zaufaniem.

Program antywirusowy

Avast Premier
To jeden z najpopularniejszych antywirusów, który zabezpieczy przechowywane przez Ciebie pliki na komputerze, a także ochroni przed wejściem na niebezpieczne strony. Avast Premier to program ulepszony o nowe technologie, dzięki którym możesz na zawsze usuwać dane z dysku twardego, a także mieć dostęp do swojego komputera z każdego miejsca na świecie.

Naprawa elektrowrzecion
Specjalnością naszej firmy jest szeroko pojęta naprawa elektrowrzecion. Jesteśmy firmą, która poprzez nieustanny rozwój oraz rozbudowę parku maszynowego, jest w stanie zapewnić pełen serwis urządzeniom służącym do obróbki CNC. Doskonale wiemy, jak często w trakcie eksploatacji sprzęty te tracą swoją precyzję działania poprzez nieprawidłowe funkcjonowanie wrzecion. Ich regeneracja, którą przeprowadzi Fumak, z pewnością pozwoli przywrócić te urządzenia do pełnej funkcjonalności, a Państwa zakład - do pełnej płynności realizacji zleceń.

Zegarki Lorus
Jeśli szukasz stylowego, oryginalnego czasomierza na rękę, który doskonale pasować będzie na każą okazję, polecamy zegarki Lorus. W sklepie internetowym oraz salonach stacjonarnych na terenie całej Polski znajdziesz szeroki wybór modeli eleganckich i bardziej sportowych, ze skórzanym paskiem lub metalową bransoletą.

Bezpieczne dymniki aluminiowe

okna oddymiające
Na podstawie dostarczonych przez klienta informacji tworzymy okna oddymiające dopasowane do potrzeb budynku. Otwory udrożniające zaprojektowane są w dwóch wersjach konstrukcyjnych: fasadowej i połaciowej. Dymniki, wykonywane z aluminium i potrójnego szkła podtrzymywane są przez elektryczne siłowniki o mocy 24V. O skompletowanie dokładnych parametrów dbają nasi konsultanci przeszkoleni w dziedzinie ppoż.

Zastawki do instalacji kanalizacyjnych

zasuwa kanałowa
Nasz sklep oferuje zastawki do różnych instalacji kanalizacyjno-wodnych. Dostępna na naszej stronie zasuwa kanałowa wyróżnia się prostym montażem, łatwym dopasowaniem rozmiaru i obsługą. Sprawdzi się przy zamknięciu lub regulacji przepływu w oczyszczalniach ścieków, obiektach melioracyjnych,hydrotechnicznych i innych.

Akcesoria gsm Warszawa
Polecamy Państwu oferowane przez nas liczne akcesoria GSM, jakie znajdziecie Państwo zaprezentowane na naszej stronie internetowej, gdzie serdecznie zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą zakupić akcesoria GSM w atrakcyjnych cenach dostosowane do swojego modelu telefonu komórkowego. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdziecie Państwo liczne kabury, folie na ekrany, kabury, ładowarki, baterie oraz wiele innych przydatnych akcesoriów. Za pomocą naszej intuicyjnej wyszukiwarki możecie Państwo w szybki sposób znaleźć produkt, jakiego szukacie.

Zabawki dla najmłodszych

akcesoria sportowe dla dzieci
W naszej ofercie znajduje się również wiele produktów adresowanych dla najmłodszych. Nasze akcesoria sportowe dla dzieci doskonale nadają się dla pociech w każdym wieku. Zabawa nimi pozwoli wypracować koordynację ruchów, sprawność i kondycje. Korzystanie z nich może stać się pierwszym krokiem do zainteresowania treningiem jakiejś dyscypliny.

zgrzewarki ręczne
Wśród dostępnych w ofercie na naszej stronie internetowej urządzeń, z pewnością znajdą Państwo takie, które idealnie sprawdzą się w zakładzie produkcyjnym. Impulsowe zgrzewarki ręczne WELD cieszą się dużą popularnością i bardzo dobrze sprawdzają w swojej roli. Ich obsługa nie sprawia większych problemów. Modele nie zajmują wiele miejsca. Pełna ergonomia, a także duża moc sprawiają, że szybko można zabezpieczyć opakowania z zawartością - żywnością lub innymi wyrobami. Atrakcyjne ceny to również duży atut.