Czyszczenia przestrzeni między płytkami

Środek do czyszczenia fug
Najnowsze technologie pozwalają na to, aby ułożyć w pomieszczeniu płytki bez konieczności pozostawiania pomiędzy nimi charakterystycznej szpary. Jednakże, są to metody niezwykle kosztowne, co może odstraszać potencjalnie zainteresowane osoby. Środek do czyszczenia fug Fuga Cleaner proponowany przez markę Renove, okazuje się być jednym z najskuteczniejszych preparatów chemicznych. Gwarantujemy efekt zbliżony do tego obserwowanego na samym początku oraz czyszczenie odbywające się równolegle z impregnacją.

Generatory prądu

Agregat prądotwórczy
Nasza firma jest importerem oraz dystrybutorem wysokiej jakości sprzętu oraz urządzeń renomowanej marki Pezal KIPOR/POLSKA. W naszej ofercie znajdziecie między innymi niezawodne agregaty prądotwórcze, które doskonale sprawdzą się w każdych warunkach. Polecamy urządzenia jednofazowe oraz trójfazowe w wersji benzynowej, Diesel lub zasilane gazem ziemnym. Zapraszamy do zapoznania się z ich dokładnymi parametrami oraz do kontaktu. W razie jakichkolwiek pytań, nasi specjaliści służą fachowym doradztwem.

DMS - krok ku przyszłości

DMS
Czy wiesz jaki potencjał drzemie w rozwiązania DMS? Dla nas jest to przede wszystkim indywidualne dopracowanie rozwiązań do potrzeb poszczególnych firm. Zarządzanie dokumentami może być proste, szybkie i przede wszystkim tanie. Dotyczy to również archiwizacji, która już dzisiaj może przenieść się w przestrzeń wirtualną.

mProfi - dedykowane oprogramowanie dla Twojej firmy

Aplikacja do komunikacji
Nasza platforma już od wielu współpracuje z największymi markami w Polsce. Przygotowujemy profesjonalne kampanie marketingowe SMS, dzięki którym możesz być w stałym kontakcie z klientami. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników smartfonów, przygotowaliśmy nową propozycję. Oferowana przez nas aplikacja do komunikacji pozwala na wzmocnienie relacji z odbiorcą, ścisłe dopasowanie oferty reklamowej do zainteresowań użytkownika, a także znacznie zmniejsza koszty powzięte na promocje brandu. Dowiedz się więcej na naszej stronie internetowej.

Obróbka elementów aluminiowych w Gdańsku przez Kapeo Laser

Malowanie proszkowe Gdańsk
Nasze doświadczenie oraz bogate zaplecze technologiczne pozwala na świadczenie usługi najwyższej jakości. Gdańska firma Kapeo Laser oferuje cięcie plazmą (za pomocą wypalarki), gięcie, spawanie aluminium, walcowanie blach oraz malowanie proszkowe. Zajmujemy się produktem od samego początku procesu do samego końca, dlatego oferujemy też przygotowanie projektu 2D lub 3D, który później realizujemy za pomocą odpowiednich metod i urządzeń. Zapewniamy wysoką jakość wykonanych spoin, a ceny dobierane są indywidualnie.

CNC maszyny

Obrabiarka CNC
Wykonujemy maszyny (np. obrabiarki) cnc, które dzięki nowoczesnym technologiom stanowią najbardziej atrakcyjną ofertę na rynku. Współpracujemy z profesjonalistami, przed którymi system sterowania komputerowego nie ma tajemnic. Dzięki temu kupując nasze produkty macie Państwo pewność, że otrzymacie artykuły najlepszego gatunku. Wejdź na naszą stronę internetową, na której wszystkie maszyny cnc są szczegółowo opisane i wybierz tę, która jest najlepiej przystosowana do Twoich oczekiwań lub powiedz nam, czego oczekujesz, a my stworzymy produkt na Twoje życzenie.

Dławnice od firmy Ex-Con

Dławnice kablowe
Polscy producenci sprzętu elektronicznego mogą zamawiać części w firmie Ex-Con, która jest dystrybutorem m.in. obudów i koryt kablowych najlepszych firm zagranicznych. Przedsiębiorstwo sprzedaje również dławnice kablowe marki Ortac. Są to przepusty z tworzywa, które chronią przewód przed uszkodzeniem mechanicznym, gdy przechodzi on przez ścianę obudowy.

Klimatyzacja - montaż

Klimatyzacja Kraków
Zajmując się montażem klimatyzacji w Krakowie, już od wielu lat przygotowaliśmy system usprawniający naszą pracę i jednocześnie podnoszący zadowolenie wszystkich klientów. Proponujemy zatem szybką instalację systemów wentylacyjnych oraz wdrożenie użytkowników w ich eksploatację. Stawiamy na kompleksową obsługę klientów i zaproponowanie im najkorzystniejszych warunków współpracy. Dzięki temu nasza propozycja jest już tak popularna na polskim rynku! Przekonaj się o tym również Ty - zapraszamy do współpracy.

Usługi CNC

Toczenie CNC
Firma Sporol zajmuje się realizacją usług w zakresie toczenia i frezowania CNC a także innych usług związanych z mechaniczną obróbką metali. Na terenie firmy znajduje się doskonale wyposażony zakład mechaniczny, w którym pracują doświadczone osoby z rzetelną wiedzą na temat realizowanych przez siebie usług. To wszystko stanowi dla klientów gwarancję solidnie i terminowo realizowanych usług. Zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową, gdzie znaleźć można dodatkowe informacje na temat działalności firmy.

Systemy BI - ZnanySystem

Comarch ERP Altum
Proponowane przez nas oprogramowanie ERP znajdzie zastosowanie w każdej firmie, której właściciele cenią sobie nowoczesne rozwiązania. Starając się spełnić odmienne oczekiwania naszych klientów wprowadziliśmy wyjątkowo atrakcyjną ofertę. Znalazło się w niej oprogramowanie Comarch ERP Altum dla różnego typu przedsiębiorstw, które bez wątpienia ułatwi ich funkcjonowanie i usprawni pracę. Decydując się na skorzystanie z naszej propozycji możesz być pewien, że przyniesie to korzyści całej Twojej firmie. Zapraszamy do współpracy.

Bionatur - tworzenie produktów i opakowań

Konfekcjonowanie towaru
Dobrze zorganizowana produkcja to podstawa sukcesu firmy. Dlatego można zlecić nam profesjonalne i kompleksowe konfekcjonowanie towaru. Zajmujemy się doborem odpowiedniego opakowania dla danych produktów, które zapewni ich bezpieczne magazynowanie oraz zabezpieczenie na czas transportu. Z usług Bionatur mogą korzystać różnego rodzaju przedsiębiorstwa - przemysłowe, transportowe, produkcyjne. Zajmujemy się produkcją kontraktową syropów, soków czy innego rodzaju płynów spożywczych, a także odżywek w proszku.

Postaw na system dokładnego pomiaru z Smart Solutions

Pomiary współrzędnościowe
Dla producentów z różnych branży przygotowaliśmy niedrogie, lecz bardzo wydajne rozwiązanie - pomiary współrzędnościowe. Przy pomocy tego prostego oprogramowania możliwe jest precyzyjne wyznaczenie odległości. Narzędzie to nadaje się do kalibracji oraz kontroli w laboratoriach i na działach produkcyjnych w firmach. Do jego zalet należą duża dokładność i wydajność, a także stosunkowo małe rozmiary całej konstrukcji. Możliwe jest zakupienie sprzętu w wersji manualnej jak i stresowanej automatycznie.

MATERNA - system powiadamiania wiadomościami tekstowymi

Komunikacja SMS
Bezpośrednie dotarcie do odbiorcy, spersonalizowany przekaz, automatyzacja przekazu, wysoka responsywność - to tylko niektóre zalety, jakie oferuje komunikacja SMS oferowana przez firmę MATERNA. Zajmujemy się tworzeniem platform dopasowanych do potrzeb firmy, które umożliwiają masową wysyłkę wiadomości tekstowych.

Regeneracja i naprawa komputerów

Serwis laptopów Gdańsk
Zwykły przypadek może sprawić, że nasz komputer czy laptop ulegnie uszkodzeniu. Volanooferuje naprawę komputerów w Gdańsku i okolicach. Możecie Państwo liczyć na regenerację klawiatury i napędu do odtwarzania płyt, jak i wszelkich gniazd USB. Oferujemy bardzo dobre warunki, między innymi bezpłatny dojazd i realizację usługi u klienta.

Hurtownia akcesoriów elektrotechnicznych

Berker gniazdka
W ofercie hurtowni elektrotechnicznej Elektra znajdą Państwo najwyższej jakości automatykę przemysłowej oraz inne akcesoria, niezbędne do wykonania dobrze funkcjonujących instalacji. Gniazdka Berker to pozycja ciesząca się szczególną popularnością oraz zaufaniem klientów. Są one wykonane z materiałów pierwszej klasy, odpornych na działanie niekorzystnych czynników, które nie tracą z czasem swoich walorów. Polecane modele nie sprawiają wiele problemu podczas montażu, a ich cena to kolejny, godny zauważenia atut.

Nadruk na nierównej powierzchni

fleksografia
Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą opakowań foliowych od 2009 roku. Dajemy możliwość naniesienia nadruku na konkretne produkty foliowe za pomocą specjalistycznych, 8-kolorowych drukarek. Taka metoda druku to fleksografia, czyli umieszczanie spersonalizowanych motywów między innymi na tworzywach sztucznych, na przykład na laminatach.