Czyszczenia przestrzeni między płytkami

Środek do czyszczenia fug
Najnowsze technologie pozwalają na to, aby ułożyć w pomieszczeniu płytki bez konieczności pozostawiania pomiędzy nimi charakterystycznej szpary. Jednakże, są to metody niezwykle kosztowne, co może odstraszać potencjalnie zainteresowane osoby. Środek do czyszczenia fug Fuga Cleaner proponowany przez markę Renove, okazuje się być jednym z najskuteczniejszych preparatów chemicznych. Gwarantujemy efekt zbliżony do tego obserwowanego na samym początku oraz czyszczenie odbywające się równolegle z impregnacją.

DMS - krok ku przyszłości

DMS
Czy wiesz jaki potencjał drzemie w rozwiązania DMS? Dla nas jest to przede wszystkim indywidualne dopracowanie rozwiązań do potrzeb poszczególnych firm. Zarządzanie dokumentami może być proste, szybkie i przede wszystkim tanie. Dotyczy to również archiwizacji, która już dzisiaj może przenieść się w przestrzeń wirtualną.

mProfi - dedykowane oprogramowanie dla Twojej firmy

Aplikacja do komunikacji
Nasza platforma już od wielu współpracuje z największymi markami w Polsce. Przygotowujemy profesjonalne kampanie marketingowe SMS, dzięki którym możesz być w stałym kontakcie z klientami. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników smartfonów, przygotowaliśmy nową propozycję. Oferowana przez nas aplikacja do komunikacji pozwala na wzmocnienie relacji z odbiorcą, ścisłe dopasowanie oferty reklamowej do zainteresowań użytkownika, a także znacznie zmniejsza koszty powzięte na promocje brandu. Dowiedz się więcej na naszej stronie internetowej.

Obróbka elementów aluminiowych w Gdańsku przez Kapeo Laser

Malowanie proszkowe Gdańsk
Nasze doświadczenie oraz bogate zaplecze technologiczne pozwala na świadczenie usługi najwyższej jakości. Gdańska firma Kapeo Laser oferuje cięcie plazmą (za pomocą wypalarki), gięcie, spawanie aluminium, walcowanie blach oraz malowanie proszkowe. Zajmujemy się produktem od samego początku procesu do samego końca, dlatego oferujemy też przygotowanie projektu 2D lub 3D, który później realizujemy za pomocą odpowiednich metod i urządzeń. Zapewniamy wysoką jakość wykonanych spoin, a ceny dobierane są indywidualnie.

CNC maszyny

Obrabiarka CNC
Wykonujemy maszyny (np. obrabiarki) cnc, które dzięki nowoczesnym technologiom stanowią najbardziej atrakcyjną ofertę na rynku. Współpracujemy z profesjonalistami, przed którymi system sterowania komputerowego nie ma tajemnic. Dzięki temu kupując nasze produkty macie Państwo pewność, że otrzymacie artykuły najlepszego gatunku. Wejdź na naszą stronę internetową, na której wszystkie maszyny cnc są szczegółowo opisane i wybierz tę, która jest najlepiej przystosowana do Twoich oczekiwań lub powiedz nam, czego oczekujesz, a my stworzymy produkt na Twoje życzenie.

Klimatyzacja - montaż

Klimatyzacja Kraków
Zajmując się montażem klimatyzacji w Krakowie, już od wielu lat przygotowaliśmy system usprawniający naszą pracę i jednocześnie podnoszący zadowolenie wszystkich klientów. Proponujemy zatem szybką instalację systemów wentylacyjnych oraz wdrożenie użytkowników w ich eksploatację. Stawiamy na kompleksową obsługę klientów i zaproponowanie im najkorzystniejszych warunków współpracy. Dzięki temu nasza propozycja jest już tak popularna na polskim rynku! Przekonaj się o tym również Ty - zapraszamy do współpracy.

Usługi CNC

Toczenie CNC
Firma Sporol zajmuje się realizacją usług w zakresie toczenia i frezowania CNC a także innych usług związanych z mechaniczną obróbką metali. Na terenie firmy znajduje się doskonale wyposażony zakład mechaniczny, w którym pracują doświadczone osoby z rzetelną wiedzą na temat realizowanych przez siebie usług. To wszystko stanowi dla klientów gwarancję solidnie i terminowo realizowanych usług. Zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową, gdzie znaleźć można dodatkowe informacje na temat działalności firmy.

Postaw na system dokładnego pomiaru z Smart Solutions

Pomiary współrzędnościowe
Dla producentów z różnych branży przygotowaliśmy niedrogie, lecz bardzo wydajne rozwiązanie - pomiary współrzędnościowe. Przy pomocy tego prostego oprogramowania możliwe jest precyzyjne wyznaczenie odległości. Narzędzie to nadaje się do kalibracji oraz kontroli w laboratoriach i na działach produkcyjnych w firmach. Do jego zalet należą duża dokładność i wydajność, a także stosunkowo małe rozmiary całej konstrukcji. Możliwe jest zakupienie sprzętu w wersji manualnej jak i stresowanej automatycznie.

MATERNA - system powiadamiania wiadomościami tekstowymi

Komunikacja SMS
Bezpośrednie dotarcie do odbiorcy, spersonalizowany przekaz, automatyzacja przekazu, wysoka responsywność - to tylko niektóre zalety, jakie oferuje komunikacja SMS oferowana przez firmę MATERNA. Zajmujemy się tworzeniem platform dopasowanych do potrzeb firmy, które umożliwiają masową wysyłkę wiadomości tekstowych.

Nadruk na nierównej powierzchni

fleksografia
Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą opakowań foliowych od 2009 roku. Dajemy możliwość naniesienia nadruku na konkretne produkty foliowe za pomocą specjalistycznych, 8-kolorowych drukarek. Taka metoda druku to fleksografia, czyli umieszczanie spersonalizowanych motywów między innymi na tworzywach sztucznych, na przykład na laminatach.

Narzędzia skrawające

dystrybutor narzędzi
Prowadzisz swój warsztat? Potrzebujesz przyrządów do obróbki ubytkowej? Jako dystrybutor narzędzi skrawających zajmujemy się sprzedażą między innymi noży tokarskich, frez kątowych, przeciągaczy oraz gwintowników maszynowych i głowic gwinciarskich. Oferujemy produkty tylko sprawdzonej i bezpiecznej marki Walter.

Opack Serwis - producent zamknięć

triggery
Nasze zamknięcia skutecznie i długotrwale zabezpieczają produkty. Nie są to jednak standardowe nakrętki, lecz produkty, które znacznie zwiększą funkcjonalność opakowania. W ofercie Opack Serwis znajdą Państwo trigger do butelek w wielu różnych wersjach. Jest to zamknięcie ze spustem, która umożliwia spryskiwanie rozproszoną lub też skoncentrowaną wiązką. Doskonale sprawdza się w przypadku środków czystości. Proponujemy Państwu ten element w różnych wersjach kolorystycznych, a także z dodatkową funkcją regulacji strumienia.

Usługi projektowania i tworzenia form wtryskowych

Narzędziownia
Oferujemy Państwu usługi obejmujące projektowanie i wykonywanie artykułów z tworzyw sztucznych, takich jak formy wtryskowe, wykrojniki czy tłoczniki. Nasza narzędziownia zajmuje się między innymi frezowaniem, szlifowaniem płaszczyzn oraz cięciem. Ponadto zapewnimy Państwu również naprawę i regenerację dostarczanych przyrządów.

Garett

Smartwatch dla dziecka
Oferujemy szeroki wybór wyjątkowych gadżetów oraz akcesoriów elektronicznych, wyróżniających się zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz atrakcyjnym designem. Jednym z obszarów działalności firmy Garett jest sprzedaż smartwatchy także dla dzieci - inteligentnych zegarków, kompatybilnych z telefonem komórkowym. Dzięki nim możliwe jest korzystanie z zainstalowanych w komórce aplikacji bez konieczności jej wyciągania. Doskonale sprawdzają się zatem podczas uprawiania sportów, również ze względu na możliwość liczenia przebytych kilometrów czy spalonych kalorii.

http://unidex.pl/

Linie technologiczne
Nasza firma zajmuje się dostarczaniem profesjonalnego sprzętu do firm z branży spożywczej. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. kompleksowe linie technologiczne, które doskonale sprawdzą się w każdych warunkach. Szczegóły naszej oferty i dokładny opis przedsiębiorstwa Unidex znajdziecie państwo na stronie internetowej.