LeanLogis NEW - usługi pakowania

Co-Packing
Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jak wiele czasu Twoje przedsiębiorstwo traci na działaniu, które kryje się pod nazwą co-packing? Współpracując z profesjonalną firmą, taką jak LeanLogis NEW, zyskujesz nie tylko czas, ale i ogromną oszczędność. W ten sposób będziesz w stanie w tym samym czasie obsłużyć znacznie więcej zleceń, zachowując jednocześnie wysoki standard realizacji. Sprawdź więc nasze możliwości i powierz nam konfekcjonowanie. Dysponujemy nowoczesnymi maszynami pakującymi, które pomagają nam w sprawnej obsłudze.

Certyfikacja dla producentów pasz dla zwierząt

Szkolenia GMP
Proponujemy Państwu kursy, które znacznie zwiększą efektywność zarządzania, produkcji, jak i też wprowadzania nowych produktów do obrotu. Szkolenia GMP w INGE są dedykowane przede wszystkim do przedsiębiorstw zajmujących się produkcją paszy, a także firm zajmujących się logistyką tych produktów. System Good Manufacturing Practice obejmuje takie zagadnienia jak produkcja, handel i usługi w sektorze pasz, przechowywanie materiałów paszowych, transport drogą lądową i morską, uprawę surowców do materiałów paszowych oraz wiele innych. Zapraszamy do współpracy!

Wysokie standardy zarządzania

Administrator nieruchomości
Profesjonalizm to podstawa! Z tego względu od ponad dziesięciu lat dbamy, by nasi klienci byli zadowoleni ze świadczonych im usług zarządzania nieruchomościami. Obsługujemy Wspólnoty Mieszkaniowe w Warszawie i okolicach. Przywiązujemy uwagę to wysokich standardów, dlatego też cały czas doszkalamy naszych administratorów, aby spełniali wszystkie oczekiwania kontrahentów.

Tłumaczenia na fiński

Tłumacz fińsko polski
Dokumenty samochodowe, zwykłe i specjalistyczne pisma, a także mowa - jako tłumacz fińsko-polski, zapewniam państwu najbardziej profesjonalną translację, która z pewnością państwu pomoże. Dzięki temu, że można wysyłać do mnie teksty za pośrednictwem internetu, realizuję zlecenia szybko i bardzo tanio.

Centrum Szkoleniowe Pankiewicza - wszystko dla biznesu

Wynajem sal szkoleniowych Warszawa
U nas możesz liczyć na najlepsze pomieszczenia przeznaczone do organizacji spotkań biznesowych - takie, które zapewnią Ci pełen komfort pracy. Centrum Pankiewicza w Warszawie prowadzi wynajem sal szkoleniowych, a także jest w stanie zapewnić w pełni profesjonalną obsługę podczas organizacji konferencji.