Berudium - profesjonalne doradztwo logistyczne

Zarządzanie łańcuchem dostaw
Sprawne funkcjonowanie przedsiębiorstwa w dużej mierze opiera się na stworzeniu odpowiednich ram do transportu swoich usług oraz towarów do szerokiego grona odbiorców. Zarządzanie łańcuchem dostaw jest specjalnością firmy Berudium, która od wielu lat zajmuje się doradztwem logistycznym zarówno dla podmiotów krajowych, jak i też międzynarodowych. Nasi specjaliści dobiorą dla Państwa najlepsze trasy, środki transportu, a także przewoźników, którzy gwarantują bezpieczny i szybki transport. Zapraszamy do współpracy!

LeanLogis NEW - usługi pakowania

Co-Packing
Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jak wiele czasu Twoje przedsiębiorstwo traci na działaniu, które kryje się pod nazwą co-packing? Współpracując z profesjonalną firmą, taką jak LeanLogis NEW, zyskujesz nie tylko czas, ale i ogromną oszczędność. W ten sposób będziesz w stanie w tym samym czasie obsłużyć znacznie więcej zleceń, zachowując jednocześnie wysoki standard realizacji. Sprawdź więc nasze możliwości i powierz nam konfekcjonowanie. Dysponujemy nowoczesnymi maszynami pakującymi, które pomagają nam w sprawnej obsłudze.

Certyfikacja dla producentów pasz dla zwierząt

Szkolenia gmp
Proponujemy Państwu kursy, które znacznie zwiększą efektywność zarządzania, produkcji, jak i też wprowadzania nowych produktów do obrotu. Szkolenia GMP w INGE są dedykowane przede wszystkim do przedsiębiorstw zajmujących się produkcją paszy, a także firm zajmujących się logistyką tych produktów. System Good Manufacturing Practice obejmuje takie zagadnienia jak produkcja, handel i usługi w sektorze pasz, przechowywanie materiałów paszowych, transport drogą lądową i morską, uprawę surowców do materiałów paszowych oraz wiele innych. Zapraszamy do współpracy!

Wysokie standardy zarządzania

Zarządca nieruchomości Warszawa
Profesjonalizm to podstawa! Z tego względu od ponad dziesięciu lat dbamy, by nasi klienci byli zadowoleni ze świadczonych im usług zarządzania nieruchomościami. Obsługujemy Wspólnoty Mieszkaniowe w Warszawie i okolicach. Przywiązujemy uwagę to wysokich standardów, dlatego też cały czas doszkalamy naszych pracowników, aby spełniali wszystkie oczekiwania kontrahentów.

Przygotowanie do odzyskania funkcjonalności firmy

Postępowanie naprawcze
Od wielu lat nasz zespół specjalizuje się w prawie upadłościowym. Dotychczasowe doświadczenie pozwoliło nam nie tylko odnaleźć wiele sposobów proceduralnych na zabezpieczenie kapitału i majątku Klienta, ale również na przywracanie pełnej funkcjonalności firm i przedsiębiorstw - nawet w dobie kryzysu. Jesteśmy przekonani, iż współpraca z nami pozwoli wielu naszym Klientom wszcząć postępowanie naprawcze oraz uczestniczyć w procesie odzyskiwania stabilności finansowej przedsiębiorstwa. Podejmiemy się opieki nad Państwa firmą.

Gdynia - wynajmij biurko w Voffice

Biuro na godziny Gdynia
Jesteś sam sobie szefem i pracownikiem? Prowadzisz działalność, ale wynajmowanie biur mija się z celem, bo nie masz podwładnych? Wynajmij sobie biurko w gdyńskim Voffice. Polecamy przestrzeń, w której każdy znajdzie miejsce dla siebie. Pracujecie razem, a jednocześnie każdy w swojej branży. Nasza oferta to biuro na godziny - możesz wynająć salkę konferencyjną, w której odbędziesz spotkanie z klientem. Zapewniamy także profesjonalne usługi księgowej i prawnika. Wybierz na naszej stronie pakiet standard, prestige lub basic.