Berudium - profesjonalne doradztwo logistyczne

Zarządzanie łańcuchem dostaw
Sprawne funkcjonowanie przedsiębiorstwa w dużej mierze opiera się na stworzeniu odpowiednich ram do transportu swoich usług oraz towarów do szerokiego grona odbiorców. Zarządzanie łańcuchem dostaw jest specjalnością firmy Berudium, która od wielu lat zajmuje się doradztwem logistycznym zarówno dla podmiotów krajowych, jak i też międzynarodowych. Nasi specjaliści dobiorą dla Państwa najlepsze trasy, środki transportu, a także przewoźników, którzy gwarantują bezpieczny i szybki transport. Zapraszamy do współpracy!

LeanLogis NEW - usługi pakowania

Co-Packing
Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jak wiele czasu Twoje przedsiębiorstwo traci na działaniu, które kryje się pod nazwą co-packing? Współpracując z profesjonalną firmą, taką jak LeanLogis NEW, zyskujesz nie tylko czas, ale i ogromną oszczędność. W ten sposób będziesz w stanie w tym samym czasie obsłużyć znacznie więcej zleceń, zachowując jednocześnie wysoki standard realizacji. Sprawdź więc nasze możliwości i powierz nam konfekcjonowanie. Dysponujemy nowoczesnymi maszynami pakującymi, które pomagają nam w sprawnej obsłudze.

Certyfikacja dla producentów pasz dla zwierząt

Szkolenia GMP
Proponujemy Państwu kursy, które znacznie zwiększą efektywność zarządzania, produkcji, jak i też wprowadzania nowych produktów do obrotu. Szkolenia GMP w INGE są dedykowane przede wszystkim do przedsiębiorstw zajmujących się produkcją paszy, a także firm zajmujących się logistyką tych produktów. System Good Manufacturing Practice obejmuje takie zagadnienia jak produkcja, handel i usługi w sektorze pasz, przechowywanie materiałów paszowych, transport drogą lądową i morską, uprawę surowców do materiałów paszowych oraz wiele innych. Zapraszamy do współpracy!

Wysokie standardy zarządzania

Administrator nieruchomości
Profesjonalizm to podstawa! Z tego względu od ponad dziesięciu lat dbamy, by nasi klienci byli zadowoleni ze świadczonych im usług zarządzania nieruchomościami. Obsługujemy Wspólnoty Mieszkaniowe w Warszawie i okolicach. Przywiązujemy uwagę to wysokich standardów, dlatego też cały czas doszkalamy naszych administratorów, aby spełniali wszystkie oczekiwania kontrahentów.

Tłumaczenia na fiński

Tłumacz fińsko polski
Dokumenty samochodowe, zwykłe i specjalistyczne pisma, a także mowa - jako tłumacz fińsko-polski, zapewniam państwu najbardziej profesjonalną translację, która z pewnością państwu pomoże. Dzięki temu, że można wysyłać do mnie teksty za pośrednictwem internetu, realizuję zlecenia szybko i bardzo tanio.

Centrum Szkoleniowe Pankiewicza - wszystko dla biznesu

Wynajem sal szkoleniowych Warszawa
U nas możesz liczyć na najlepsze pomieszczenia przeznaczone do organizacji spotkań biznesowych - takie, które zapewnią Ci pełen komfort pracy. Centrum Pankiewicza w Warszawie prowadzi wynajem sal szkoleniowych, a także jest w stanie zapewnić w pełni profesjonalną obsługę podczas organizacji konferencji.