Uprawnienia dla elektryków

SEP
Jeśli potrzebne są Wam fachowo prowadzone szkolenia SEP zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Znajdziecie u nas pomoc ze strony doświadczonych specjalistów, dzięki którym na co dzień w swoich przedsiębiorstwach możecie bezpiecznie wykonywać powierzone Wam obowiązki. Gwarantujemy dostarczenie niezbędnej wiedzy.

Rekrutacja kandydatów z Ukrainy

Pośrednictwo pracy dla Ukraińców
Ofertę kierujemy do przedsiębiorców, którzy potrzebują wsparcia podczas przeprowadzania rekrutacji. Oferujemy kompleksowe pośrednictwo pracy dla Ukraińców. W swojej bazie posiadamy osoby gotowe do podjęcia zatrudnienia na stanowiskach robotniczych, jak i specjalistów z różnych dziedzin. Przeprowadzamy rekrutacje dla firm na terenie całej Polski.

Rozwój kompetencji osobistych i interpersonalnych

szkolenia z komunikacji
Jak podnieść swoje kwalifikacje? W jaki sposób udanie się zaprezentować? I jak można własne doświadczenia przekuć w sukces na polu zawodowym i prywatnym? Prowadzone przez naszych trenerów szkolenia z komunikacji interpersonalnej i kompetencji osobistych dadzą Ci odpowiedź na te pytania. Dzięki nim przekonasz się, jak dużo drzemie w Tobie potencjału.