Uprawnienia dla elektryków

SEP
Jeśli potrzebne są Wam fachowo prowadzone szkolenia SEP zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Znajdziecie u nas pomoc ze strony doświadczonych specjalistów, dzięki którym na co dzień w swoich przedsiębiorstwach możecie bezpiecznie wykonywać powierzone Wam obowiązki. Gwarantujemy dostarczenie niezbędnej wiedzy.

Rekrutacja kandydatów z Ukrainy

Pośrednictwo pracy dla Ukraińców
Ofertę kierujemy do przedsiębiorców, którzy potrzebują wsparcia podczas przeprowadzania rekrutacji. Oferujemy kompleksowe pośrednictwo pracy dla Ukraińców. W swojej bazie posiadamy osoby gotowe do podjęcia zatrudnienia na stanowiskach robotniczych, jak i specjalistów z różnych dziedzin. Przeprowadzamy rekrutacje dla firm na terenie całej Polski.

Rozwój kompetencji osobistych i interpersonalnych

szkolenia z komunikacji
Jak podnieść swoje kwalifikacje? W jaki sposób udanie się zaprezentować? I jak można własne doświadczenia przekuć w sukces na polu zawodowym i prywatnym? Prowadzone przez naszych trenerów szkolenia z komunikacji interpersonalnej i kompetencji osobistych dadzą Ci odpowiedź na te pytania. Dzięki nim przekonasz się, jak dużo drzemie w Tobie potencjału.

Kursy z bezpieczeństwa od Globes

Szkolenia wstępne BHP Poznań
Każdy nowo zatrudniony powinien zostać zapoznany nie tylko ze swoimi nowymi obowiązkami, ale również ze specyfiką stanowiska, które obejmuje. Wdrożenie powinno również obejmować szkolenia wstępne BHP, które opierają się nie tylko na podkreśleniu rozporządzeń ewakuacyjnych oraz przedstawieniu procedury uruchamianej w przypadku wyjątkowego zagrożenia. Jesteśmy całkowicie przekonani, że przygotowane przez pracowników firmy Globes kursy stanowią ciekawą i wygodną formę wywiązania się z obowiązkowych wdrożeń. Pozwalają również zyskać pewność, że tematycznie kursy te będą odpowiadać specyfice danego stanowiska. Staną się więc praktycznym źródłem wiedzy, co przełoży się na usprawnienie realizacji codziennych obowiązków.