Uprawnienia dla elektryków

SEP
Jeśli potrzebne są Wam fachowo prowadzone szkolenia SEP zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Znajdziecie u nas pomoc ze strony doświadczonych specjalistów, dzięki którym na co dzień w swoich przedsiębiorstwach możecie bezpiecznie wykonywać powierzone Wam obowiązki. Gwarantujemy dostarczenie niezbędnej wiedzy.

Szkolenia BHP w centrum Warszawy - ​A-Zet Bhp

Tania obsługa firm bhp Warszawa
Do naszych podstawowych zadań należy profesjonalne doradztwo i szkolenia BHP. Firma ​A-Zet Bhp działa w centrum Warszawy, podejmując się organizacji kursów dla przedsiębiorstw z różnych branży - kosmetycznej, gastronomicznej czy fryzjerskiej. Prowadzimy zarówno zajęcia dla początkujących pracowników jak i kursy okresowe. Jesteśmy w stanie wykonać także audyty wewnętrzne i opracować szczegółowe instrukcje dotyczące bezpiecznej pracy na danym stanowisku. Podejmiemy się także prowadzenia zajęć z pierwszej pomocy.

Rekrutacja kandydatów z Ukrainy

Pośrednictwo pracy dla Ukraińców
Ofertę kierujemy do przedsiębiorców, którzy potrzebują wsparcia podczas przeprowadzania rekrutacji. Oferujemy kompleksowe pośrednictwo pracy dla Ukraińców. W swojej bazie posiadamy osoby gotowe do podjęcia zatrudnienia na stanowiskach robotniczych, jak i specjalistów z różnych dziedzin. Przeprowadzamy rekrutacje dla firm na terenie całej Polski.